Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Informace které musíte znát a mít připravené k prodeji lesa

Co potřebujete k prodeji lesa a od čeho se odvíjí cena? Důležité je mít pohromadě veškerou dokumentaci k lesu, LHP (Lesní hospodářský plán) nebo LHO (lesní hospodářská osnova), včetně porostové mapy. Tyto dokumenty si můžete vyzvednout a nebo zapůjčit k nahlédnutí u příslušného Odboru životního prostředí na Městském úřadu či Obci s rozšířenou působností. Příslušnost vašeho lesa k danému úřadu zjistíte od vašeho OLH (odborného lesního hospodáře), který vám ze zákona Váš les dozoruje, zpravidla jsou to Lesy České Republiky s.p.

Dále je třeba mít aktuální list vlastnictví (LV), který se dá vyzvednout přímo na Vám příslušném Katastrálním úřadě a nebo, prostřednictvím služby CZECHPOINT kterou najdete na České poště, nebo Městském úřadě. Pokud nemáte čas a prostor na vyzvednutí těchto dokumentů, pak nás neváhejte kontaktovat. Po dohodě vše zařídíme za Vás.

Jsme schopni vykoupit a vyřídit i Váš případný problém se zástavou nebo exekutorským rozhodnutím na Vašem listu vlastnictví, nebojte se proto přijít i s tímto problémem, mlčenlivost a diskrétnost máte zaručenou.

Jak probíhá prodej a následná koupě? Pokud se dohodnete na ceně lesa včetně lesních pozemků, tak se v advokátní kanceláři u Vámi zvoleného advokáta, podepíše se kupní smlouva.

Při podpisu smlouvy Vám budou vyplaceny peníze za váš les v hotovosti nebo převodem na Váš účet. Poté se kupní smlouva vloží do katastru nemovitostí, kde bude řádně zapsaná a majetek převeden do našeho výlučného vlastnictví.

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu