Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Koupíme dubový les

Dubové dřevo je velmi tvrdé a odolné, oblíbené ve stavebnictví i nábytkářství a truhlářství. Duby jsou stálezelené či opadavé dřeviny.  Koupím dubový les v jakékoliv oblasti. 

Koupím dubový les

Vykupujeme dubové lesy v celé ČR i SR. Dubové dřevo je oblíbenou komoditou. Vykupujeme dubové lesy, stromy, kulatinu, ale také lesy javorové či jasanové. Napište si o ceník. Snažíme se o co nejlepší spolupráci. V případě jakýchkoliv dotazů vám poradíme a zodpovíme veškeré otázky. Dubové lesy je potřeba spravovat jako každé jiné a ne každý má na péči o les čas, zvláště pokud jej například zdědil. Výkup lesa je jednou z možností, jak svůj problém vyřešit. 

Dubové lesy

U nás roste většinou dub letní a dub zimní, v teplejších částech také dub pýřitý. Duby jsou významným zdrojem dřeva pro široké využití. Dubové žaludy jsou zdrojem potravy celé řady zvířat, u  jedlých odrůd i lidí. Lesy na českém území prodělávají velkou změnu. Přibývá zde mnoho dubů a buků. Ročně přibývá více než 8000 hektarů listnatých stromů. Máte-li nevyužitý les, koupím dubový les.

Dubový les je skvělou volbou pro rekreaci. V rodu dubů je zhruba 300-600 druhů. Duby jsou oblíbené v mírných a subtropických oblastech světa. V České republice roste 7 původních druhů. Dubové lesy se nazývají dubina či doubrava. V posledních letech právě dubů přibylo nejvíce. Zabýváme se výkupem dubových lesů a dubového řeziva. Každá dřevina má odlišnou vnitřní buněčnou strukturu. Plyne z toho jiná hustota dřevních vláken. Tvrdé dubové dřevo je oblíbeným masivem na dubové podlahy a dubový nábytek. Postele z dubu vám vydrží po dlouhá léta. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: vykupkulatiny@gmail.com
telefon: +420 720 107 774

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu