Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Koupíme jasanový les

Jasan patří do čeledi olivovníkovité, v celém rodu je zahrnuto okolo 60 druhů. V České republice se vyskytují dva původní druhy a to jasan ztepilý a jasan úzkolistý. Jasanové dřevo velmi rychle vysychá, nepodléhá později deformacím. Koupím jasanový les kdekoliv na území ČR i SR. 

Koupíme jasanový les

Koupím jasanový les, jehož dřevo je velmi houževnaté a odolné. Jasanové lesy vykoupím v jakémkoliv stavu, bez ohledu na lokalitu. Výkup lesa je proveden se všemi náležitostmi. Cena pak závisí na velikosti lesního pozemku, zdraví stromů, kvalitě dřeva, stáří lesa a  mnoha dalších faktorech.  V případě, že majitel těží v lese dřevo, má ze zákona povinnost jej do dvou let opět zalesnit v místech těžby. Ne každý majitel se chce tomuto věnovat. Vykupuji jasanové lesy, kulatinu, ale také dubové či javorové lesy. 

Jasanové dřevo patří mezi tvrdá dřeva a do skupiny středně těžkých dřev, vhodná na výrobu nábytku či obložení.Původní jasanové lesy tvoří v České republice jen malou část, především na jižní Moravě a směrem k Olomoucku. Obecně jsou jasany rozšířené v lužních lesích a zalesněných roklinách, zpravidla na vlhkých půdách, které jsou bohaté na živiny.V ostatních oblastech byly vysazovány uměle.Jasanové dřevo je odolné vodě, proto se z něj v dávných dobách stavěly čluny, které byly považovány za velmi bezpečné. Dnes se používá k výrobě nábytku a nástrojů. 

Správa lesa

Správa lesa není nikterak jednoduchá, každý les má předělen hospodářského správce, se kterým je potřeba konzultovat každý krok. Zdědili jste les a nevíte co s ním? Nezvládáte již starost o svůj stávající les nebo je příliš malý a pro vás nevýnosný? Koupím jasanový les za výhodné ceny. Jasanový les lze využívat mnoha způsoby.

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: obchod@duboverezivo.cz
telefon: +420 720 107 774

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu