Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Koupíme smíšený les

Koupím smíšený les. Dominantní dřeviny smíšeného lesa zaujímají 50-99% plochy. Ostatní dřeviny jsou přimíšené. Smíšené lesy se odlišují dle způsobu smíšení v porostu na jednotlivé, hloučkovité nebo skupinové a řadové. Smíšené lesy se obtížněji definují. Chcete-li prodat smíšený les, ale nejste si jisti, kontaktujte mne, rád vám pomohu. Koupím smíšený les v jakékoliv lokalitě po celé ČR i na Slovensku. Máte-li smíšený les a nevíte, co si s ním počít, je odkup lesa vhodnou alternativou, jak se tohoto závazku zcela zbavit. Vlastník lesa nemůže s lesem jen tak nakládat a proto je to pro někoho spíše zátěží. O les se stará přidělený lesní hospodář. V případě, že máte nevhodně obhospodařovaný les, je jen málo odolný vůči vnějším škodlivým vlivům, což může být následkem katastrofy v podobě škůdců, apod. V případě zájmu o prodej smíšeného lesa mne kontaktujte. 

Smíšený les

Smíšený les tvoří listnaté i jehličnaté stromy. Procentuální zastoupení žádného z druhů nepřesahuje více než 90%. Výjimkou jsou monokulturní lesy, kde je to 95%. Smíšené lesy pokrývají více než 80% plochy našich lesů.  

Složení smíšených lesů

Smíšené lesy tvoří buk, dub, javor, bříza, lípa, topol, jilm a další odrůdy listnatých stromů. Z jehličnanů to jsou smrk ztepilý, jedle bělokorá, borovice a další. Rovněž zde najdeme byliny jako jsou jaterník, borůvky, mechy, kapraďorosty a další. Koupím smíšený les nejen v horách za velmi příznivé ceny. Zabývám se výkupem lesů listnatých i smíšených. Převod lesa probíhá na základě kupní smlouvy, která je ošetřena právně. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: vykupkulatiny@gmail.com
telefon: +420 720 107 774

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu