Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Přesílená kulatina

Přesílená kulatina je kmen stromu s více než 1 m do tlustšího konce průměr 160 mm a více. Z kulatiny se zpracovávají výřezy, sloupky, stojky, prvky pro mostní konstrukce. 

Vykupujeme klasickou i přesílenou kulatinu, kterou následně pomocí rámové či pásové pily nařežeme. Přesílená kulatina musí být zdravá, bez napadení škůdci nebo hnilobou. Za přesílenou kulatinu vyplatíme peníze hotově před odvozem. Jsme schopni si přesílenou kulatinu sami vytěžit v dané lokalitě. Vše záleží na dohodě. 

Přesílená kulatina s čepem 60 cm a více lze snadno zpracovávat. Dřevo pomocí vlastní techniky odvezeme na vlastní náklady. Přesílená kulatina je zpracovávaná pomocí moderních technologií, za přísného dodržení všech norem a bezpečnostních předpisů. Vykupujeme dubovou, jasanovou, ořechovou či javorou přesílenou kulatinu. 

Přesílenou kulatinu je možné dále zpracovávat na dřevo, které je určené na stavby nebo k výrobě kvalitního nábytku. Za kvalitnější kulatinu nabídneme vyšší výkupní cenu. Přesílená kulatina je spolehlivý přírodní materiál na zpracování dalšího stavebního a tesařského materiálu. Přesílená kulatina se zpracovává v závislosti na stáří a kvalitě dřeva. 

Přesílenou kulatinu stromů lze zpracovat na trámy, fošny a lamely. Řezivo lze dále hoblovat, čímž získá vhodný tvar. Přesílená kulatina se dělí dle průměrů a délek. Specializujeme se na zpracování a výkup klasické i přesílené kulatiny, zejména dubové. Přesílenou kulatinu vykupujeme na území celé ČR a SR. Pro dřevo si dojedeme a odvezeme jej na vlastní náklady. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: vykupkulatiny@gmail.com
telefon: +420 720 107 774

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu