Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Vykoupíme kmeny stromů

Vykoupíme kmeny stromů od soukromých osob i firem. Kmeny stromů vykupujeme po celé ČR, bez ohledu na lokalitu. 

Výkup kmenů stromů

Vykupujeme kmeny stromů, které jsou zdravé, lze vykoupit i přesílené kmeny. Kmeny stromů vytěžíme, odvezeme a následně zpracujeme dále. Vykupujeme dubové, javorové, ořechové, jasanové kmeny stromů. Cena závisí na kvalitě a stáří stromu. Čím kvalitnější kmeny stromů vykupujeme, tím vyšší získáte cenu. Provádíme výkup kmenů stromů i kulatiny. 

Povrch kmene stromu je tvořen kůrou, pod ní se nachází lýko, které ji odděluje od nosné dřevní části. Ta obsahuje xylém. Kmen stromů má uvnitř cévy, kterými proudí míza přenášející živiny. Kmeny stromů se využívají ve stavebnictví, při výrobě nábytku, papíru případně jako palivo. Obvod kmene se zvyšuje s věkem stromu. Pomocí vrstevnaté struktury dřeva lze určit stáří stromu, kdy jeden letorost je jeden rok. 

Vykupujeme kmeny stromů různých druhů dřevin. Nejdůležitější je kvalita, stav a tvrdost dřeva a také vlastnosti jako houževnatost, pružnost. Každý kmen stromu jiné dřeviny má jinou vlastnost. Výkup kmenů stromů provádíme po celý rok. Kmeny se zpracovávají na kulatinu a dřevařské produkty pomocí pil, hoblovek a dalších strojů a zařízení, které práci s kmeny stromů usnadní. 

Vykupujeme kmeny stromů mnoha druhů dřevin. Kmeny stromů je možno vytěžit, případně pouze naložit a odvézt, kdekoli v celé ČR nebo na Slovensku. Odvezeme kmeny stromů z parků, sadů, zahrad, lesů. Nezáleží na místě, ale na kvalitě stromů. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu