Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Výkup dubové kulatiny

Vykupujeme dubovou kulatinu. Dub je přirozená, stará, evropská dřevina. Má charakteristickou mohutnou korunu, která se tyči i do výšky 45 m. Dožívá se několika stovek let. 

Vykupujeme dubovou kulatinu

Vykupujeme dubovou kulatinu i přesílenou kulatinu s čepem 60 cm a více. Orientační ceny najdete v našem ceníku. Vykoupenou dubovou kulatinu si u vás převezmeme a zároveň ji převezeme pomocí vlastní techniky a na vlastní náklady. Výkup probíhá kdekoliv v České i Slovenské republice. Platbu za dubovou kulatinu realizujeme na místě v hotovosti před samotným odvozem dřeva. Kulatina je zpracovávaná na dubová prkna, fošny a dubové řezivo, rovněž se zabýváme výrobou nábytku z masivního dubového dřeva. Zakládáme si na kvalitě a spolehlivosti. Za kvalitní dřevo vám řádně zaplatíme. 

Vlastnosti dubového dřeva

Dub je pevný a odolný. Dubové dřevo je pevné, tvrdé, houževnaté a velice trvanlivé. Dubové dřevo patří mezi nejžádanější materiály a je velmi ceněno. Dubová kulatina má úzkou světlehnědou běl a její jádro je široké, hnědě zbarvené. Na příčném řezu jsou vidět světle hnědé paprsky v tmavším jádře, které se sbíhají ve středu stromu. Dub je velmi odolný vůči větru i dešti. Nevadí mu střídání sucha a vlhka. Při dlouhodobém pobytu pod vodou dubové dřevo tmavne nebo zčerná. 

Využití dubového dřeva

V minulosti se dubové dřevo používalo na mlýnská kola, hamry, piloty pro mosty a lávky. Dnes se z nich vyrábí starou technikou pouze sudy. Velmi oblíbený je dub pro výrobu masivního nábytku. Lze jej využít také na stavbách nebo na výrobu altánu. Dubové dřevo v podobě fošen jsou základní surovinou pro výrobu spárovky, ze které se následně vyrábí nábytek z masivu, ale i okna, dveře, schodiště či terasy. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu