Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Výkup jasanové kulatiny

Jasanové dřevo je velmi oblíbené. Známe odrůdy jasanu evropského, amerického, kanadského ztepilého či úzkolistého. Vykupujeme jasanovou kulatinu za výhodné ceny.

Vykupujeme jasanovou kulatinu

Vykoupíme v jakémkoliv množství jasanovou kulatinu. Ceník je pouze orientační, záleží na kvalitě a množství dřeva. Pro kulatinu si dojedeme až k vám a zaplatíme vám před odvozem dřeva. Jasanovou kulatinu vykupujeme po celé ČR a SR. Jasanovou kulatinu zpracováváme dále na fošny a dýhy, ze kterých lze vyrobit ušlechtilý nábytek. Vykupujeme jasanovou kulatinu po celý rok. Ozvěte se nám a my si přijedeme.

Vlastnosti jasanu

Jasan evropský má krémově bílou až světle hnědou barvu, někdy s výrazným hnědým až černým jádrem. To se prodává zvlášť. Jasan je rovnovláknité dřevo s hrubou texturou. Jasanové dřevo schne velmi rychle, nedeformuje se  a sesychá pouze minimálně. Lze jej zpracovat strojově i ručně. Jasanové dřevo se dobře lepí, moří a lakuje. Jedná se o netrvanlivé dřevo, které snadno podlehne zkáze. V České republice roste jasan ztepilý a jasan úzkolistý. Vzácnější zahraniční druhy u nás najdete zcela výjimečně v arboretech a parcích. 

Jasan je jedním z nejlepších druhů dřeva na ohýbání, proto se využívá pro výrobu nábytku a bytových doplňků. Ohýbaný jasan se používá také na rukojeti deštníků, dřevěná kola, nářadí, na stavbu člunů, kanoí, plachetnic, na výrobu tenisových raket, hokejek, baseballových pálek a tělocvičního nářadí. Z jasanových prken a palubek lze zhotovit obložení stěn. Jasanové dřevo je hůře dostupné, nicméně velmi oblíbené pro svou ohebnost a pružnost. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu