Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Výkup listnaté kulatiny

Listnatá kulatina je oblíbená ve stavebnictví i truhlářství. V České republice tvoří listnaté lesy ty lesy, které mají více než 75% opadavých listnáčů ve své skladbě. Zbytek je tvořen zpravidla jehličnany. Vykoupit tak můžeme jasanovou, habrovou, bukovou, javorovou nebo ořechovou kulatinu. 

Výkup listnaté kulatiny

Vykupujeme listnatou kulatinu z mnoha druhů dřevin. Výkup provádíme v celé České i Slovenské republice. Pro kulatinu z listnatých stromů si přijedeme až na místo těžby. Listnatou kulatinu odvezeme na své náklady.

Disponujeme vlastní technikou a podle dohody můžeme listnatou kulatinu také v období vegetativního klidu vytěžit. Vykupujeme listnatou kulatinu v lesích, parcích, soukromých zahradách. Vykupujeme listnatou kulatinu od firem i soukromých osob. 

Vlastnosti listnaté kulatiny

Listnaté stromy jsou pevné, odolné a houževnaté. Druhům jako je dub nebo javor nevadí dlouhodobý kontakt s vodou. Listnaté stromy mají velmi kvalitní dřevo a lze z něj vyrobit krásné věci. V případě, že máte listnatou kulatinu ze zdravých stromů s dobrým průměrem, pak je vhodné o prodeji uvažovat. Máte-li pouze pár pokřivených a nemocných kmínků, není vhodné tuto listnatou kulatinu prodávat. 

Vykoupit můžeme jasanovou, dubovou či bukovou kulatinu. Vyrábí se z nich například parkety, masivní nábytek. Luxusní dýhy patří do vyšší cenové kategorie. Rovněž vykupujeme listnatou kulatinu habrovou, javorovou nebo ořechovou. Habr je ideální pro opravu historických krovů a starých lávek. Javor zase pro výrobu hudebních nástrojů. 
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu