Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Výkup ořechové kulatiny

Ořešák královský je mohutný listnatý strom dorůstající výšky 45 m a výše. Charakter koruny a kmene stromu závisí na tom, zda jde o kultivar nebo původní divoký strom, případně na prostředí, kde roste.

Vlastnosti ořechové kulatiny

Ořešák královský je nejpěstovanější dřevinou na světě. Pěstuje se pro své plody, ale taky pro kvalitní a rychle schnoucí dřevo. Ořešák se nachází ve vlhkých nížinných oblastech s vysokým obsahem humusu v půdě a také dostatkem světla. Ořechová kulatina rychle schne, je velmi odolná. Větve stromu jsou zelené, později šedé. Všechny části stromu mají typickou ořechovou vůni.

Ořechová kulatina

Ořechová kulatina je velmi kvalitní, roste velmi rychle. Strom není náročný na péči a lze jej s nízkými náklady pěstovat i na větších plochách. V současné době převyšuje poptávka nabídku po tomto kvalitním dřevě. Vykupuji ořechovou kulatinu za výhodné ceny. Prohlédněte si orientační ceník zde. Z ořechové kulatiny se vyrábí desky na nábytek, které při zvýraznění textury dřeva působí velmi luxusním dojmem. Používá se na nábytek, pažby pušek, ale také drobné šperky. Ořechová kulatina se velmi dobře řeže a soustruží i vyřezává dlátem. Rovněž se dobře ohýbá. Ořechové dřevo se používá na vykládání. Žádaná je také ořechová dýha.

Výkup ořechové kulatiny provádíme po celé České i Slovenské republice. Pro kulatinu si přijedeme a odvezeme ji vlastní technikou na své vlastní náklady. Peníze za kulatinu vyplácíme obratem na místě. Máte-li dotazy nebo chcete prodat ořechovou kulatinu, nebojte se nás kontaktovat. Výkup ořechové kulatiny probíhá rychle, spolehlivě. Vše je právně ošetřeno smlouvou. Máte tak jistotu hladkého průběhu prodeje.


PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu