Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Koupíme akátové kmeny

Již naši prarodiče objevili vlastnosti tohoto dřeva - dodnes ve vesnicích najdete staré, více generační dřevěné ploty vyrobené pouze z akátu. Koupíme akátové kmeny vhodné na nejrůznější výrobky.

Akátové dřevo a jeho využití

Akát je strukturální dřevo s vysokými požadavky: v těžebním, zemním a vodním stavitelství. Speciální dřevo pro stožáry, stožáry, sportovní potřeby, varné sudy, soustružení a řezbářství, při barvení a opalování. Akátové dřevo je mimořádně odolné vůči povětrnostním podmínkám, odolné a velmi pěkné. Koupíme akátové kmeny. Toto dřevo je srovnatelné s teakovým dřevem. Dřevo nemá charakteristickou chuť ani vůni, jeho kůra je jedovatá. Dřevo je obvykle rovnozrnné, středně jemné struktury s ostrým kontrastem mezi porézní zónou raného dřeva a koherentní zónou pozdního dřeva. Akátové dřevo je velmi flexibilní, silné a svými mechanickými vlastnostmi v podstatě odpovídá dubovému dřevu.

Akátové dřevo je mimořádně odolné vůči povětrnostním podmínkám a extrémně tvrdé, i tvrdší než dub. Zahradní nábytek vyrobený z akátu může stát v dešti bez impregnace. Jeho hustota 0,73 g / cm3 činí z akátu jeden z nejtěžších původních druhů dřeva. Koupíme akátové kmeny. Dřevo má velkou odolnost vůči tlaku, trhlinám, napínání a ohýbání je velmi snadné. Akátové dřevo se nazývá evropský teak.

Koupíme akátové kmeny, jejichž dřevo se díky svým jedinečným vlastnostem úspěšně používá ve stavebnictví a nábytkářském průmyslu (který mimo jiné vyrábí zahradní nábytek) a je dekorativní. Vyznačuje se stabilitou a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Má nejednotnou barevnou strukturu a výraznou zrnitost. Ideální je pro parketové podlahy. Překližka a dýha mohou být také vyrobeny z tohoto dřeva. Jeho teplá barva dává interiéru nadčasový, ale výrazný charakter. Funguje v klasických i modernějších pokojích. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu