Výkup ořechové kulatiny

Výkup ořechové kulatiny

Ořešák královský je mohutný listnatý strom dorůstající výšky 45 m a výše. Charakter koruny a kmene stromu závisí na tom, zda jde o kultivar nebo původní divoký strom, případně na prostředí, kde roste.

Vlastnosti ořechové kulatiny

Ořešák královský je nejpěstovanější dřevinou na světě. Pěstuje se pro své plody, ale taky pro kvalitní a rychle schnoucí dřevo. Ořešák se nachází ve vlhkých nížinných oblastech s vysokým obsahem humusu v půdě a také dostatkem světla. Ořechová kulatina rychle schne, je velmi odolná. Větve stromu jsou zelené, později šedé. Všechny části stromu mají typickou ořechovou vůni.

Ořechová kulatina

Ořechová kulatina je velmi kvalitní, roste velmi rychle. Strom není náročný na péči a lze jej s nízkými náklady pěstovat i na větších plochách. V současné době převyšuje poptávka nabídku po tomto kvalitním dřevě. Vykupuji ořechovou kulatinu za výhodné ceny. Prohlédněte si orientační ceník zde. Z ořechové kulatiny se vyrábí desky na nábytek, které při zvýraznění textury dřeva působí velmi luxusním dojmem. Používá se na nábytek, pažby pušek, ale také drobné šperky. Ořechová kulatina se velmi dobře řeže a soustruží i vyřezává dlátem. Rovněž se dobře ohýbá. Ořechové dřevo se používá na vykládání. Žádaná je také ořechová dýha.

Výkup ořechové kulatiny provádíme po celé České i Slovenské republice. Pro kulatinu si přijedeme a odvezeme ji vlastní technikou na své vlastní náklady. Peníze za kulatinu vyplácíme obratem na místě. Máte-li dotazy nebo chcete prodat ořechovou kulatinu, nebojte se nás kontaktovat. Výkup ořechové kulatiny probíhá rychle, spolehlivě. Vše je právně ošetřeno smlouvou. Máte tak jistotu hladkého průběhu prodeje.

Logo
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894
telefon: +420 605 998 986