Koupíme dubový les

Koupíme dubový les

Dubové dřevo je velmi tvrdé a odolné, oblíbené ve stavebnictví i nábytkářství a truhlářství. Duby jsou stálezelené či opadavé dřeviny.  Koupím dubový les v jakékoliv oblasti.

Koupím dubový les

Vykupujeme dubové lesy v celé ČR i SR. Dubové dřevo je oblíbenou komoditou. Vykupujeme dubové lesy, stromy, kulatinu, ale také lesy javorové či jasanové. Napište si o ceník. Snažíme se o co nejlepší spolupráci. V případě jakýchkoliv dotazů vám poradíme a zodpovíme veškeré otázky. Dubové lesy je potřeba spravovat jako každé jiné a ne každý má na péči o les čas, zvláště pokud jej například zdědil. Výkup lesa je jednou z možností, jak svůj problém vyřešit.

Dubové lesy

U nás roste většinou dub letní a dub zimní, v teplejších částech také dub pýřitý. Duby jsou významným zdrojem dřeva pro široké využití. Dubové žaludy jsou zdrojem potravy celé řady zvířat, u  jedlých odrůd i lidí. Lesy na českém území prodělávají velkou změnu. Přibývá zde mnoho dubů a buků. Ročně přibývá více než 8000 hektarů listnatých stromů. Máte-li nevyužitý les, koupím dubový les.

Dubový les je skvělou volbou pro rekreaci. V rodu dubů je zhruba 300-600 druhů. Duby jsou oblíbené v mírných a subtropických oblastech světa. V České republice roste 7 původních druhů. Dubové lesy se nazývají dubina či doubrava. V posledních letech právě dubů přibylo nejvíce. Zabýváme se výkupem dubových lesů a dubového řeziva. Každá dřevina má odlišnou vnitřní buněčnou strukturu. Plyne z toho jiná hustota dřevních vláken. Tvrdé dubové dřevo je oblíbeným masivem na dubové podlahy a dubový nábytek. Postele z dubu vám vydrží po dlouhá léta.

Logo
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894
telefon: +420 605 998 986