Koupíme akátové kmeny

Koupíme akátové kmeny

Již naši prarodiče objevili vlastnosti toho – dodnes ve vesnicích najdete staré, více generační dřevěné ploty vyrobené pouze z akátu. Koupíme akátové kmeny vhodné na nejrůznější výrobky.

Akátové dřevo a jeho využití

Akát je strukturální dřevo s vysokými požadavky: v těžebním, zemním a vodním stavitelství. Speciální dřevo pro stožáry, stožáry, sportovní potřeby, varné sudy, soustružení a řezbářství, při barvení a opalování. Akátové dřevo je mimořádně odolné vůči povětrnostním podmínkám, odolné a velmi pěkné. Koupíme akátové kmeny. Toto dřevo je srovnatelné s teakovým dřevem. Dřevo nemá charakteristickou chuť ani vůni, jeho kůra je jedovatá. Dřevo je obvykle rovnozrnné, středně jemné struktury s ostrým kontrastem mezi porézní zónou raného dřeva a koherentní zónou pozdního dřeva. Akátové dřevo je velmi flexibilní, silné a svými mechanickými vlastnostmi v podstatě odpovídá dubovému dřevu.

Akátové dřevo je mimořádně odolné vůči povětrnostním podmínkám a extrémně tvrdé, i tvrdší než dub. Zahradní nábytek vyrobený z akátu může stát v dešti bez impregnace. Jeho hustota 0,73 g / cm3 činí z akátu jeden z nejtěžších původních druhů dřeva. Koupíme akátové kmeny. Dřevo má velkou odolnost vůči tlaku, trhlinám, napínání a ohýbání je velmi snadné. Akátové dřevo se nazývá evropský teak.

Koupíme akátové kmeny, jejichž dřevo se díky svým jedinečným vlastnostem úspěšně používá ve stavebnictví a nábytkářském průmyslu (který mimo jiné vyrábí zahradní nábytek) a je dekorativní. Vyznačuje se stabilitou a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Má nejednotnou barevnou strukturu a výraznou zrnitost. Ideální je pro parketové podlahy. Překližka a dýha mohou být také vyrobeny z tohoto dřeva. Jeho teplá barva dává interiéru nadčasový, ale výrazný charakter. Funguje v klasických i modernějších pokojích.

Logo
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894
telefon: +420 605 998 986