Přesílené kmeny

Přesílené kmeny

Kmeny jsou nejdůležitější části stromů. Jedná se o hlavní dřevnatou část ze které se oddělují větve. Kmeny rostou svisle, v některých případech může tam, kde často vane vítr, růst v náklonu. Kmeny stromů lze snadno zpracovávat.

Vykupujeme přesílené kmeny

Vykupujeme klasické i přesílené kmeny. Pro kmeny přijedeme kdekoliv po celé ČR i SR a na vlastní náklady je odvezeme, případně vytěžíme. K dispozici máme vlastní techniku. Přesílené kmeny vykupujeme za velmi výhodné ceny. Za skutečně kvalitní dřevo lze získat i vyšší cenu.

Přesílené kmeny je třeba zpracovávat kvalitními řetězovými pilami, které rovněž máme. Za kvalitní stromy i přesílené kmeny dobře zaplatíme. Těžba kmenů musí probíhat v období vegetačního klidu. Kmeny stromů nesmí být postiženy žádnou chorobou. Jedná se o kmeny s průměrem nad 25 cm.

Po dohodě přesílené kmeny vytěžíme. Ke kácení stromů je potřeba přistupovat zodpovědně, proto je lepší si na to pozvat někoho zkušeného, zvláště pokud jde o přesílené kmeny, které jsou mnohem širší. Silný kmen je velmi zdatným soupeřem i pro zkušené dřevorubce.

Vykupujeme přesílené kmeny, které nejsou nakaženy škůdcem či postiženy hnilobou. Přesílené kmeny lze dále zpracovávat na stavební materiál, využít v truhlářství, atd. Máte-li na zahradě, v parku či v lese přesílené kmeny, které vám překáží, neváhejte nás kontaktovat, stromy odkoupíme. Přesílené kmeny lze následně zpracovat na pile, například na fošny. Vykupujeme dubové, javorové, jasanové, habrové přesílené kmeny. Přesílené kmeny vykupujeme po celé České i Slovenské republice. Přijedeme po dohodě kamkoliv.

Logo
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894
telefon: +420 605 998 986