Výkup přesílené kulatiny

Výkup přesílené kulatiny

Vykupujeme přesílenou kulatinu, vykupujeme silné přesílené stromy a kmeny. Výkup dubové kulatiny, výkup jasanové kulatiny, výkup javorové kulatiny.

Kulatina je strom s kmenem 1 m do silnějšího konce průměr min. 140 mm a na druhém konci minimálně 80 mm. Z kulatiny jsou vyráběny výřezy jako sloupky, stojky, mostní piloty, atd.

Vykupujeme přesílenou kulatinu

Zabýváme se výkupem jak klasické, tak přesílené kulatiny. Pilařská kulatina má dvě protilehlé plochy rovnoběžné, tlusté nejméně 10 mm. Pilařská kulatina se vyrábí na pile, rozřezává se podélně pomocí rámové, pásové či kotoučové pily.

Provádíme výkup různých druhů kulatiny. V případě potřeby zajistíme těžbu a odvoz dřeva z dané lokality. Za dřevo vám zaplatíme v hotovosti při jeho odběru. Vykupujeme přesílenou kulatinu na celém území ČR i na Slovensku. Vykupujeme přesílenou kulatinu s čepem 60 cm a více.

Výkup přesílené kulatiny za výhodné ceny. Orientační ceník najdete zde. Vykupujeme přesílenou kulatinu různého stáří. Na vlastní náklady si dřevo odvezeme vlastní technikou. Prodávající tak nemá žádné starosti a výdaje s odvozem kulatiny navíc. Dřevařskou kulatinu zpracováváme moderními technologiemi s dodržením všech norem a předpisů. Provedeme výkup a pořez dubové, ořechové, jasanové a další kulatiny. Máte-li zájem o výkup kulatiny, neváhejte nás kontaktovat.

Přesílenou kulatinu lze dále zpracovávat na dřevo určené na stavby a k výrobě nábytku. Čím kvalitnější kulatinu nám nabídnete, tím vyšší je kupní cena. Přesílená kulatina je oblíbený materiál na zpracování dalšího stavebního či tesařského materiálu. Podle typu dřeva se kulatina zpracovává dobře nebo hůře. Výsledkem je vždy kvalitní materiál.

Logo
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894
telefon: +420 605 998 986