Přesílená kulatina

Přesílená kulatina

Přesílená kulatina je kmen stromu s více než 1 m do tlustšího konce průměr 160 mm a více. Z kulatiny se zpracovávají výřezy, sloupky, stojky, prvky pro mostní konstrukce.

Vykupujeme klasickou i přesílenou kulatinu, kterou následně pomocí rámové či pásové pily nařežeme. Přesílená kulatina musí být zdravá, bez napadení škůdci nebo hnilobou. Za přesílenou kulatinu vyplatíme peníze hotově před odvozem. Jsme schopni si přesílenou kulatinu sami vytěžit v dané lokalitě. Vše záleží na dohodě.

Přesílená kulatina s čepem 60 cm a více lze snadno zpracovávat. Dřevo pomocí vlastní techniky odvezeme na vlastní náklady. Přesílená kulatina je zpracovávaná pomocí moderních technologií, za přísného dodržení všech norem a bezpečnostních předpisů. Vykupujeme dubovou, jasanovou, ořechovou či javorou přesílenou kulatinu.

Přesílenou kulatinu je možné dále zpracovávat na dřevo, které je určené na stavby nebo k výrobě kvalitního nábytku. Za kvalitnější kulatinu nabídneme vyšší výkupní cenu. Přesílená kulatina je spolehlivý přírodní materiál na zpracování dalšího stavebního a tesařského materiálu. Přesílená kulatina se zpracovává v závislosti na stáří a kvalitě dřeva.

Přesílenou kulatinu stromů lze zpracovat na trámy, fošny a lamely. Řezivo lze dále hoblovat, čímž získá vhodný tvar. Přesílená kulatina se dělí dle průměrů a délek. Specializujeme se na zpracování a výkup klasické i přesílené kulatiny, zejména dubové. Přesílenou kulatinu vykupujeme na území celé ČR a SR. Pro dřevo si dojedeme a odvezeme jej na vlastní náklady.

Logo
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894
telefon: +420 605 998 986