Koupíme javorový les

Koupíme javorový les

Javory jsou vzrostlé opadavé stromy. V rodu Acer lze najít více než 150 druhů. Javor je velmi světlé dřevo, v barvě smetany, slonoviny, až do krémové. Dřevo je velmi tvrdé a lesklé. Koupím javorový les o libovolné rozloze.

Koupíme javorový les

Koupím javorový les. Javor patří mezi oblíbená dřeva, jeho koruna může sahat až do výšky 45 m. Ne nadarmo si vzali kanaďané javorový list za svůj národní symbol. Výhodou javorového dřeva je dobrá opracovatelnost. Velmi často se vyběluje čpavkem nebo peroxidem. V nábytkářství se zpracovává na dýhu i masiv.  Javorový les koupím kdekoliv po celé ČR a Slovenské republice. Péče o les je pro některé náročná, proto je pro ně jednodušším řešením prodej. Rád váš les odkoupím. Zabývám se výkupem javorového lesa, dubového lesa. Koupím les jakýkoliv. Je-li pro vás les zátěží či zbytečným břemenem, je odkup nejlepším možným řešením. Les se může nacházet v jakékoliv lokalitě.

Javorové dřevo

Javorové dřevo se příliš na stavbách nevyužívá, ale jeho uplatnění je především v truhlářství a hudebnictví. Velmi často se používá s dalšími dřevinami pro výrobu nábytku a hudebních nástrojů. Vyrábí se z něj zadní desky viol, akustických a elektrických kytar a také houslí. Oblíbený je tzv. očkový javor, kterým je příčně říznutý javorový kmen s tmavou dužinou uprostřed. Dřevo je krásné a velmi užitečné. Koupím javorový les kdekoliv. Domluva je rychlá a snadná. Ušlechtilé javorové dřevo je velmi oblíbené, patří mezi tvrdá dřeva. Celkově se v našich lesích nachází čtvrtina listnatých dřevin s tvrdým dřevem.

Logo
PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894
telefon: +420 605 998 986