Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Koupíme les

Vykoupím jakýkoliv les v celé České republice i na Slovensku. Les je území s hustým porostem stromů. Vykupujeme lesy dubové, bukové, jasanové či javorové. 

Koupím les

Koupím les. Cena se stanovuje podle druhového složení dřevin a zdravotního stavu lesa. Koupím les včetně pozemku a dřevní hmoty. Váš les bude oceněn dle přesné metodiky. Výkup lesa probíhá za maximální možnou cenu, s ověřenou kupní smlouvou. Veškeré formality spojené s prodejem zařídím za vás. O vykoupený les se řádně postaráme, přispíváme k jeho dalšímu rozvoji. Koupím les od majitele drobného lesního pozemku, který nezvládá péči o les, od majitelů, kteří získali les jako dědictví a neví jak hospodařit s lesem. Les je především dlouhodobá investice a v případě, že potřebujete peníze rychle, rád les od vás vykoupím. Lze zajistit také těžbu dřeva a odvoz dříví přímo z dané lokality. Provádím také výkup kulatiny a stromů. Vykupuji dubovou, smrkovou, jasanovou či javorovou kulatinu. Koupím les lužní, doubravu, bučinu. Kupní cena se odvíjí od velikosti i stáří lesa a stavu stromů. Česká republika má bohatou lesnickou tradici a vysokou lesnatost. Lesní půda zakrývá více než 33% z celkového území ČR. Máte k dispozici les, který je pro vás zátěží a chcete jej prodat? Koupíme jakýkoliv les v ČR, bez ohledu na složení. 

V České republice tvoří nejvýznamnější lesní dřeviny smrk, borovice, buk, dub, modřín opadavý, bříza. Vykupujeme dubové, listnaté i smíšené lesy, kulatinu i celé stromy. Lesy poskytují cennou obnovitelnou surovinu, využívá se ve stavebnictví, papírenství a výrobě nábytku. Hranice lesa jsou definovány nadmořskou výškou či zeměpisnou šířkou. Ovlivňuje ji podloží, tvar terénu i orientace ke světovým stranám. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu