Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Koupíme listnatý les

Listnaté lesy jsou lesy, které mají více než 75% opadavých listnatých stromů. Zbytek může být chráněn například jehličnany. Typickou skladbou původních listnatých lesů jsou jasan, jilm, habr, lípa, topol, javor, vrba, olše a buk. V České republice převažují spíše zachovalé bučiny. Mnoho lesů je chráněných zákonem. Koupím listnatý les libovolné velikosti i stáří. 

Koupíme listnatý les

Zabývám se výkupem stromů, kulatiny a listnatých lesů. Každý rok v České republice přibývá více než 2000 hektarů lesů ročně. Rozloha evropských lesů se od 90. let do roku 2007 zvýšila o třináct milionů hektarů. Důležitá je nejen rozloha, ale také jejich skladba. V Česku převládají smrkové monokultury. Vlastník lesa musí dodržovat zákon 289/1995 Sb., o lesích. Je dobré se s vyhláškou předem seznámit. V případě, kdy jste v situaci, kdy se o les starat nechcete a raději jej prodáte, neváhejte mne kontaktovat. Cena se pak odvíjí od stáří a rozlohy lesa, zdravotního stavu stromů. 

Každý les má právo na hospodářské osnovy

Každý les v České republice je evidován a popsán. Vlastník lesa pak má nárok na lesní hospodářskou osnovu do 50 ha lesa nebo lesní hospodářský plán. Skládá se z textové a mapové části. Vlastník se dočte, jaké porosty se nachází na jeho pozemku a také jejich věk. Rovněž zde zjistíte, jaké zásahy je ve vašem lese potřeba dělat. Vykupuji listnaté lesy, o které se majitelé již nechtějí nebo nemohou starat. Výkup lesa není nijak administrativně náročnou záležitostí. Výkupní ceny závisí na velikosti lesa, typu dřevin, stáří a stavu lesa. Nevíte-li si s oceněním rady, může vám pomoci soudní znalec, který provede výpočet ceny lesa. 

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: vykupkulatiny@gmail.com
telefon: +420 720 107 774

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu