Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Výkup javorové kulatiny

Javor je hodně rozšířený druh stromu. V České republice rostou tři nebo čtyři druhy. Nejrozšířenější je javor mléč. Vykupujeme javorovou kulatinu na zpracování.

Vlastnosti javoru

Javorové dřevo je velmi světlé, smetanově bílé, někdy krémové. Okolo dřeně nebo suků se objevují červenohnědé nebo zelené pruhy. Dřevo má hnědou měkkou dřeň. Javorové dřevo je masivní a tvrdé, podobně jako dubové nebo habrové. Některé druhy javoru jsem menšího vzrůstu. Vyskytuje se okolo 125 druhů stromů rodu Acer. Vyskytují se od mírné po subtropickou oblast severní polokoule. Javorový list si za svůj symbol zvolila Kanada. Plod je nažka, která je blanitá, se silnou žilkou na vnějším okraji.

Využití javorové kulatiny

Javorová kulatina má velké uplatnění v truhlářství a při výrobě hudebních nástrojů. Lze jej snadno kombinovat s dalšími druhy dřevin. Využívá se v dýhách nalepených na OSB deskách či jako masivní dřevo. Javorové dřevo se používá na výrobu zadních desek houslí, violy a akustické kytary. Tvrdost dřeva je jedna z mechanických vlastností, která určuje využití dřeva. Javor má tvrdost více než 650 kg/cm2.

Vykupujeme javorovou kulatinu

Zabýváme se výkupem dřeva, kdy vykupujeme javorovou kulatinu, ale také například jasanovou či dubovou. Pro dřevo dojedeme a odvezeme ho na vlastní náklady. Peníze vyplácíme za dřevo hotově na ruku na místě. Prohlédněte si náš orientační ceník pro výkup kulatiny. Zabýváme se výkupem kulatiny po celý rok. Dřevo je dále zpracováváno pro stavební a nábytkářský průmysl. Dřevo je cenný přírodní materiál s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Výhodou je jeho obnovitelnost, dá se libovolně využít. Máte-li nadbytečnou javorovou kulatinu, rádi ji od vás odkoupíme.PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: sklady.reziva@gmail.com
telefon: +420 605 998 986

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu